מפריד צהוב

חברת פאר לוין תקשורת נוסדה בשנת 2008 והנה מהגדולות ומהמובילות בישראל בתחום חברות ניהול אסטרטגיות תקשורת ויחסי ציבור, המעניקה שירות כולל ומקיף ללקוחותיה.

אנו מתמחים במתן פתרונות יעילים וממוקדים ביותר לקוחותינו מהמגזר הציבורי, העסקי והפרטי, תוך שילוב ניסיון עשיר ומומחיות בניהול כל נכסי התקשורת של הלקוח והתאמתם למטרותיו.

אנו מתמחים בבניית שיטות וכלי עבודה מקצועיים וטכנולוגיים מהמתקדמים ביותר בענף, המותאמים אישית לכל לקוח והמנוהלים על ידי צוות גדול של יועצי תקשורת ומנהלי מדיה מנוסים ומקצועיים.

אנו מציעים שילוב מנצח של ניסיון מקצועי והצלחות מקצועיות בזירה הציבורית, הכלכלית, העסקית, הפרטית והדיגיטלית, המובילים את לקוחותינו להצלחות ולהגשמת המטרות שלשמן הם בחרו בנו כשותפים לדרך.

בחברה 30 עובדים, בהם מהטובים והמקצועיים בענף ייעוץ התקשורת, הדוברות ויחסי הציבור, ניהול הזירה הדיגיטלית, קריאייטיב, פרסום ועיצוב.

אנו מייצגים שילוב מנצח של ניסיון עיתונאי עם ניסיון בדוברות ציבורית ועסקית, בשילוב ניהול ושליטה בזירה הדיגיטלית.

החברה מטפחת יצירתיות תמידית ומאופיינת בנאמנות ובמסירות טוטאלית לכל לקוח – קטן כגדול.

בין היתר אנו מתמחים בייצוג ועבודה עם ארגונים ומוסדות ציבוריים גדולים, עיריות, מועצות מקומיות, מועצות אזוריות, גופים ממשלתיים, חברות ממשלתיות, חברות עירוניות, חברות עסקיות, ניהול קמפיינים, ניהול משברים ומאבקים תקשורתיים.

במהלך השנים האחרונות אנו עובדים עם כמה משרדי ממשלה ועם השרים העומדים בראשם. ניהלנו את מערכות ההסברה והקמפיינים של למעלה מ-50 מועמדים (רובם בזירה המוניציפלית וחלקם לכנסת ולממשלה) והובלנו למעלה מ-80% מהם לניצחונות.

תחומי הפעילות שלנו מגוונים ופיתחנו בהם מומחיות ייחודית, כגון:

ועדי עובדים וגופים העוסקים ביחסי עבודה

תחום התמחות בולט שלנו הינו מתן שירותי ייעוץ תקשורת ויחסי ציבור לוועדים וארגוני עובדים וכן לגופים וגורמים העוסקים ביחסי עבודה. מעבר ליח"צ השוטף, עבודה בתחומים אלה דורשת יכולת יצירתית גבוהה, הבנה מושכלת של הזירות השונות וניסיון בשימוש מושכל בעבודה התקשורתית בעת מאבקים, משברים וגם ביום יום. עבודתנו מניבה תוצאות משמעותיות, מקדמת את מטרותיהם של לקוחותינו ומציבה אותם בקדמת הזירה התקשורתית היומית.

משרדי עורכי דין

ניהול מערך יחסי ציבור וייעוץ תקשורת לפירמות עורכי דין דורש התמחות מיוחדת והבנה עמוקה בעולמות המשפט והתקשורת. יש לנו את הניסיון ואת אנשי המקצוע הנדרשים, ויעידו על כך פירמות עורכי דין מכובדות אותן אנו מובילים להצלחות ולחשיפות תקשורתיות על פי המינון הנכון לכל אחת מהן.

ארגונים וגופים רפואיים

אחד מתחומי ההתמחות שלנו הינו מתן שירותי ייעוץ תקשורת ויחסי ציבור לאיגודים, ארגונים וגופים רפואיים. עבודתנו מניבה תוצאות משמעותיות, מקדמת את מטרותיהם של לקוחותינו ומציבה אותם בקדמת הזירה התקשורתית היומית.

עמותות חברתיות וציבוריות

התנהלות תקשורתית נכונה מזניקה עמותות שהוקמו לקידום מטרה חברתית, לאומית ו/או ציבורית. התמחותנו בזירת התקשורת הרלוונטית, בשילוב היכרות מעמיקה עם עולמות תוכן אלה, תורמת משמעותית לקידום לקוחותינו ומיצובם.

איכות סביבה, תחבורה, נדל''ן

שלושה מתחומי ההתמחות הבולטים שלנו הינם מתן שירותי ייעוץ תקשורת ויחסי ציבור לגופים וחברות העוסקים בנושאי איכות סביבה, קיימות ושמירת הסביבה, גופי תחבורה וכן חברות וגופי נדל"ן. עבודתנו מניבה תוצאות תקשורתיות ותדמיתיות עפ"י המינון המתאים לכל אחד מהלקוחות ועפ"י מטרותיו, מקדמת את לקוחותינו ומציבה אותם בקדמת הזירה התקשורתית בעיתונות הכלכלית והארצית כאחד.

עסקים וחברות עסקיות

(פיננסי, טכנולוגיה, הי-טק, מסחר, ספורט, מוצרי צריכה, נדל"ן, סייבר, שוק ההון, הייטק ועוד): הניסיון שלנו מלמד שהתנהלות תקשורתית נכונה הבנויה על אסטרטגיה  מדודה וחכמה ולא על ספונטניות, מזניקה קדימה גם עסקים קטנים וגם חברות גדולות. ההתמחות וההבנה שלנו בזירת התקשורת הכלכלית, בשילוב היכרות מעמיקה עם עולמות תוכן אלה, תורמת לקידום לקוחותינו ומיצובם.

ניהול משברים ומאבקים

ניהול משבר או מאבק חייב להיעשות ע"י מקצוענים. אין מקום לטעויות להיסוסים. משבר תקשורתי נוחת ברגע ולכן נדרשת פעולה נבונה, נחרצת, שתפקידה למזער נזקים, ולמנף חולשה להישג. הודות לשנים של ניהול משברים ומאבקים יש ברשותנו את כל הכלים הנדרשים לנהל בהצלחה כל מאבק תקשורתי ויעידו על כך עשרות רבות של מאבקים שנוהלו על ידינו והסתיימו הצלחה.

גופים אקדמיים וחינוכיים

אחד מתחומי ההתמחות שלנו הינו מתן שירותי ייעוץ תקשורת ויחסי ציבור לגופים אקדמיים וחינוכיים. עבודתנו מניבה תוצאות משמעותיות, מקדמת את מטרותיהם של לקוחותינו ומציבה אותם בקדמת הזירה התקשורתית היומית.

רשויות מקומיות, חברות ותאגידים עירוניים

אנו מעניקים שרותי תקשורת, אסטרטגיה תקשורתית, דוברות ויח"צ מקצועיים לרשויות מקומיות וראשיהן, הן למועצות קטנות שאינן מעסיקות דובר פנימי והן לערים גדולות המעסיקות גם דובר פנימי (לעתים מטעמנו), וכן לחברות ותאגידים עירוניים. קשרי העבודה השוטפים שלנו עם בכירי מערכות התקשורת היומית, מסייעים להענקת פתרון תקשורתי הולם ללקוחותינו המוניציפאליים – בכל תחומי העשייה – חינוך, תרבות, ספורט, תיירות, בנייה, רווחה, חירום וכו'.

גופים וארגונים ציבוריים

אחד מתחומי ההתמחות הבולטים שלנו הינו מתן שירותי ייעוץ תקשורת ויחסי ציבור לגופים וארגונים ציבוריים ולעומדים בראשם. עבודתנו מניבה תוצאות תקשורתיות ותדמיתיות מהמעלה הראשונה, מקדמת את לקוחותינו ומציבה אותם בקדמת הזירה התקשורתית בתקשורת היומית לסוגיה השונים.

אנו מנהלים את מערך יחסי הציבור וייעוץ התקשורת של גופי תיירות, וכן של עשרות כנסים מקצועיים (מוניציפאליים, רפואיים, תקשורתיים, תיירותיים ועוד), אירועי יובל, פרויקטים ופסטיבלים, בהם כמה מהגדולים ביותר שהופקו בישראל. זכינו לייצר כותרות ענק בארץ ובעולם בעקבות ניהול מערך התקשורת ויחסי הציבור של הפקות הענק של האופרות נבוקו, אאידה וכרמן למרגלות המצדה. כמו גם טיפלנו בכל מערך יחסי הציבור והדוברות של אירועי ה-60 למדינת ישראל.

משרדי פאר לוין
משרדי פאר לוין
בואו נחשוב ביחד
איך יוצרים את המציאות שלכם
מפריד צהוב