מפריד צהוב

סנקלר תקשורת הינה חברת בת של פאר לוין תקשורת. סנקלר מתמחה בניהול ערוצי מדיה חברתית, מועדוני לקוחות ופרסום לקהלי יעד ממוקדים בהתאם למטרות וליעדים של כל לקוח.

סנקלר מציעה ללקוחותיה קשת רחבה של פתרונות פרסום יצירתיים בהתאמה אישית ומדויקת בפלטפורמת הפייסבוק, ברשתות החברתיות השונות ובמובייל.

לשם כך אנו נעזרים בשיטות שפותחו על ידינו, הממקדות את קהלי היעד אליהם אנו פונים בהתאם לצרכיו של כל לקוח באופן פרטני.

על ידי שימוש במאגרי מידע (BIG DATA) בשילוב עם מאגרי המידע של הלקוח (מיילים, טלפונים ומאגרי מועדון לקוחות) אנו מגיעים לקהל יעד ממוקד ורלוונטי עבור הלקוחות שלנו.

במילים פשוטות, אנחנו משתמשים בכל הכלים המתקדמים ברשת החברתית פייסבוק על מנת להצליח ביחד!

אנחנו מאמינים שכדי להגיע לתוצאות מקסימליות צריך לחשוב חכם ולדעת לנצל נכון את התקציב ואת המדיה.

ברשותנו אנשי המקצוע מהמובילים בתחומם ואנו מעניקים ללקוחות שלנו, תחת קורת גג אחת, מענה מקיף, שלם ומגוון לכל הצרכים שלהם.

שירות מא' עד ת' על מנת שאתם תוכלו לעבוד בשקט בידיעה שיש מי שמטפל בפעילות הפייסבוק שלכם ונותן מענה מהיר לכל צורך גם אם זה מעכשיו לעכשיו.

במסגרת תהליך העבודה אנו לומדים באופן מתודי על הלקוח, קהלי היעד שלו, יתרונות ותועלות, המתחרים והסביבה התחרותית.

את סנקלר תקשורת מנהל מזה כעשר שנים נאור ניסים, שלאחר קריירה ארוכת שנים בעולם הפרינט ובעקבות התפתחות עולם הדיגיטל, החליט לצאת לדרך עצמאית.

נאור בחר בפלטפורמת הפייסבוק והאינסטגרם לצורך קידום ופיתוח עסקים.

במהלך השנים הוא טיפח, הקים והוביל את סנקלר תקשורת, הנמנית כיום עם החברות המובילות והמתקדמות ביותר לפרסום עסקים בעולם הדיגיטל.

מעבר להיותו מנכ"ל סנקלר תקשורת, נאור משמש גם כיועץ תקשורת ואסטרטגיה דיגיטלית בתחום הציבורי-פוליטי וכן, יועץ תקשורת לגופים ומשרדים ממשלתיים.

"עמוד הפייסבוק העסקי מהווה חלון ראווה לעסק", אומר נאור. "אני מאמין שכל גוף, עסק, מותג או איש ציבור, המנהל דף פייסבוק עסקי, צריך את השירות המקצועי על מנת להפיק את מירב האיכות מהפלטפורמה הדיגיטלית. סנקלר תקשורת, מקבוצת פאר לוין תקשורת, מייצרת את כל מה שדרוש ללקוח לצורך הצלחתו בפלטפורמת הדיגיטל ואף מעבר לכך".

השירות של סנקלר תקשורת מתמקד בארבע מחלקות עיקריות:

Content marketing
ניהול תוכן וקריאייטיב

אנו יוצרים בכל פעם מחדש שיח בעמוד הפייסבוק ע"י קונספט קריאייטיבי שכולל ויז'ואל מותאם (גרפיקה) ותוכן רלוונטי שמעודד מעורבות (Engagement) בין הקהל לבין העסק, המוצר או המותג. אנשי התוכן שלנו אחראים בנוסף על מתן שירות לקוחות ומענה שוטף לקהל הצרכנים בעמוד, תוך שיתוף פעולה עם המותג.

Social Media Marketing & Campaigns

קידום ברשת החברתית פייסבוק: רשת הפייסבוק מהווה מאגר מידע אפקטיבי ויעיל למפרסם שמפולח לפי: גיל, מיקום גאוגרפי, מין, מגזר, מצב משפחתי, תחומי עניין ואפשרויות מתקדמות נוספות כגון רשימות טלפונים, מיילים וכו'. בעזרת תוכנות מתקדמות אלו אנו יודעים להגיע ללקוחות הרלוונטיים למותג ואף ללקוחות של המתחרים. במקביל אנו מנהלים קמפיינים ופעילויות שמטרתם הגדלת החשיפה למותג ומאגר האוהדים בעמוד.

PPC
קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן הוא אחת מהדרכים היעילות והמהירות ביותר לחשוף את שירותי העסק ולהגיע לקהל יעד פוטנציאלי, תוך כדי מדידה מתמידה של התוצאות וניתוח נתוני ההתנהגות של הצרכן הדיגיטלי. אנו מתמחים ביצירת קמפיינים דרך מערכת  Google AdWords  ופיתוח אסטרטגיות שיווק שונות ברשת החיפוש.      

Design & Branding Studio
סטודיו עיצוב ומיתוג

צוות הסטודיו מלווה כל לקוח באופן פרטני וייחודי, בין אם יש מיתוג קיים אותו אנחנו נמנף, נשכלל ונתאים לרשתות החברתיות ובין אם נבנה מותג וזהות חדשים לחלוטין. לכל פרסום ופוסט מותאמת גרפיקה חדשה ויש לנו מטרה ברורה: לספק למותג נראות ייחודית, מקצועית ומבדלת שתיקח אותו קדימה.

בין לקוחותינו

מפריד צהוב

יוצרים מציאות כבר למעלה מעשור

בואו נחשוב ביחד
איך יוצרים את המציאות שלכם
מפריד צהוב